22 Ekim 2018 Pazartesi

SMS ile Tatil Kredisi Nasıl Alınır?

Güzel bir tatil için kredi sizlere artık bir SMS kadar yakın. İnsanlar yoğun çalışma saatleri ile bütün bir gün yoruluyorlar. Hafta sonları hariç bunu bütün bir yıl boyunca yaptıkları içinde hem bedensel hem de zihinsel olarak büyük bir yorgunluk birikimi çalışan kişilerde oluşuyor. 


Bu da zamanla çalışan kişinin iş yerinde performansının düşmesine sebep oluyor. İş yerlerinde huzursuz ve mutsuz olan insanlar bu huzursuzluklarını evlerine ve özel hayatlarına da taşıdıkları için ortaya mutsuz bireyler çıkıyor.
Genel olarak tüm bu yorgunluk ve mutsuzluğun çözümü ise güzel bir tatilden geçiyor. Fakat günümüz çalışma hayatında insanlar maalesef toplu bir şekilde para biriktirmekte zorlanıyor. 

Tatil için seyahat acentesi ve oteller için yüksek limitli bir kredi kartına ya da birikime ihtiyacınız var. Tam konuda her ihtiyacımızda yardımımıza koşan krediler bizlere yardımcı oluyor. Peki, bankadan tatil için nasıl kredi alınır?SMS ile Tatil Kredisi Nasıl Alınır?


Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle tatil için verilen krediler bankalar tarafından ihtiyaç kredisi olarak nitelendiriliyor. SMS ile tatil kredisi veren bankalardan birisi Yapı Kredi bankasıdır. Tatil kredisine başvuru yapmanız için yapmanız gereken tek işlem “Tatil Kredisi (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazarak Yapı Kredi bankasına ait 4411’e mesaj göndermek.

Kredinizin onaylanıp onaylanmaması kredi notunuza, isteğiniz rakama ve aylık gelir düzeyinize göre değişebilir. Onaylanırsa 48 ay vade ile kişiden kişiye değişiklik gösteren bir faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz.

Kredinizi almak için en yakın Yapı Kredi şubesine giderek kimlik fotokopinizi, gelir belgenizi ve ikametgâh belgenizi vermeniz yeterlidir.

Etiketler: sms ile tatil, sms ile tatil kredisi nasıl alınır, sms ile tatil kredisi,sms ile kredi