25 Ekim 2018 Perşembe

SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi Denizbank

Denizbank tarım kredisi çiftçilik yapan kişilere SMS ile başvuru yapabilme olanağı sağlayan bir kredi çeşididir. 


Denizbank’a ait bu tarım kredisi aracılığıyla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredinizi 5 yıla kadar vadelendirebilirsiniz. Ödemelerinizi yılda bir hasat zamanı yapabilirsiniz.


SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi Denizbank

Tarımsal İhtiyaç Kredisi Başvurusu:

Denizbank tarım kredisi SMS ile başvurulan bir kredidir. Yapmanız gereken şey TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakın ve SMS Tarım yazarak 3280’e göndermektir. Örneğin; 12345678912 SMS Tarım yazmalısınız. Başvuru cevabınız olumlu olduğu zaman, Denizbank size SMS aracılığıyla kullanabileceğiniz kredi limitini bildirmektedir.
Başvurum olumlu sonuçlandı ne yapmalıyım? 

Başvurunuz olumlu sonuçlandıysa bir Denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. SMS ile yaptığınız başvuruya cevap geldiği günden itibaren 90 gün içinde şubeye gitmeniz gerekmektedir. 


Şubeye gittiğiniz zaman Denizbank çiftçi kredisi için gerekli evrakları götürmeniz gerekmektedir. Aslında bu kredi çeşidi için sadece kimlik belgenizi götürmeniz yeterli olacaktır. Eğer daha önceden bir Üretici Kart sahibi olmadıysanız, size Üretici Kart limiti sağlanacaktır. Çekeceğiniz kredi en fazla 25.000 TL olabilmektedir. 

Üretici Kart limitiniz de en fazla 25.000 TL tanımlanabilmektedir. Bu ikisinin toplamı olarak 50.000 TL kullanabilirsiniz. Eğer adınıza daha önce tanımlanmış bir limitli kredi varsa bu kredi Tarımsal İhtiyaç Kredisi olarak tanımlanacaktır. Tanımlanan kredi 25.000 TL üzerinde olabilir. Bu durumlarda Üretici Kart limitinde düzenleme yapılabilir.

Etiketler: sms ile tarımsal ihtiyaç kredisi, sms ile kredi denizbank, sms ile tarımsal kredi,