27 Eylül 2018 Perşembe

SMS İle Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

Emeklilere SMS kredisi veren bankalara yapılan başvurularda, düzenli emekli maaşı alan vatandaşlarımızın kredi başvuruları onay alabilmektedir. Tüm bankalar emeklilere kredi sunarken SMS ile kredi kullanılabilecek bankalar;

·         Vakıfbank,
·         Halkbank,
·         Şekerbank,
·         Yapı Kredi Bankası,
·         İş Bankası,
·         Akbank,
·         Garanti Bankası,
·         TEB,
·         Denizbank

Olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirtilen bankaların belirlediği numaralara gönderilecek kısa mesajlar ile yapılan başvurular 24 saat içerisine onaylanmaktadır. 

Kimi bankalar kredi işlemlerinin tamamlanması için onay sonrası emeklilerin bankalarına gelmesini isterken bazı bankalarda banka şubesine gerek kalmadan kullanılan kredi hesaba aktarılabilmektedir.

Halkbank Mini Emekli Kredisine Nasıl Başvurulur?

Sadece emeklilere özel sunduğu Mini Kredi kampanyası ile 5 Bin TL tutarında uygun faizli kredilere 48 ay vade uygulayan Halkbank, kredi başvuruları için şubelerine ve SMS hattına yapılan başvuruları kabul etmektedir. 


SMS İle Emekli Kredisi Nasıl Alınır?Halkbank Emekliye Kredi kampanyasından SMS ile faydalanmak için;
·     
            MINI,
·         TC Kimlik Numarası,
·         Aylık gelir bilgisi,
·         Talep edilen kredi tutarı

Aralarında birer boşlukla yazılarak 3452’ye kısa mesaj ile gönderilir.

Denizbank Emekli Kredisine SMS İle Nasıl Başvurulur?

Denizbank emekli kredisi 2019 başvuruları için SMS kanalı kullanılamamaktadır. Denizbank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen emekli vatandaşlarımız, bankanın sunduğu Cebimde Kredi kampanyasından yararlanmalıdır. 

Cebimde Kredi SMS başvurusu için KREDİM boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 3280’e kısa mesaj atılması yeterlidir. Mesaj atıldıktan sonra kredi onayı 5 dakika içerisinde mesaj atılan numaraya SMS ile bildirilmekte, onaylanan krediden faydalanmak için Denizbank şubelerine gidilerek işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

Etiketler: sms ile emeklilik kredisi, sms ile emeklilik kredisi nasıl alınır, sms ile emeklilik,