16 Eylül 2018 Pazar

SMS ile Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır?

Babalarınız için anlamlı ve özel hediyeler almak için Akbank’ın “Babalar Günü” kredisinden faydalanabilirsiniz.  Hepimiz bizleri büyüten ve varlığı ile bizlere güven veren babalarımızı hiç tereddütsüz çok seviyoruz ve onlara saygı duyuyoruz. 


Bu durum bütün dünya genelinde bir olgu olduğundan da anneler günü gibi babalarında kendisine ait özel bir günü vardır.  

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan “Babalar Gününde” çocuklar, eşleri ve arkadaşları babalara hediye almaktadırlar. 

Hatta günümüzde henüz baba olmamış ama baba adayı olan kişilerde bu kutlamalara dâhil edilmiştir.

Akbank’ta bu özel günü unutmayarak babalarına daha güzel hediyeler alabilmeleri için insanlara cazip bir kredi paketi hazırlamıştır.sms ile babalar günü kredisi


Akbank Babalar Günü Kredisi

Öncelikle Akbank’ın hazırladığı babalar günü kredi paketi 10.000 TL’dir. 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile kullanılabilen kredinin faiz oranı %1,19’dur. 

Kredi ile birlikte kullanan kişiye hayat sigortası da yapılmaktadır. 
Diğer tüm özel gün kredilerinde olduğu gibi bu kredi de ihtiyaç ve bireysel kredi sınıfına girmektedir. Krediye başvuru yapmak çok kolaydır.

“Kredi (boşluk) T.C. kimlik numaranızı” yazarak 4425’e göndermeniz yeterlidir. Kredi almaya uygun olup olmadığınız sizlere SMS ile bildirilecektir.

Kredi alma işleminiz onaylanırsa size en yakın Akbank şubesine giderek gerekli belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir. Gerekli belgeler;

·         Kimlik (Kimlik yerine ehliyette kabul edilmektedir.)
·         İkametgâh Belgesi
·         Aylık gelirinizi gösteren gelir belgesi


Etiketler: sms ile babalar günü kredisi, akbank babalar günü kredisi, babalar günü kredisi,