21 Eylül 2018 Cuma

SMS ile Anneler Günü Kredisi Nasıl Alınır?

Güzel bir anneler günü hediyesi için kredi sizlere artık bir SMS kadar yakın. Anneler günü etkinliği tüm dünya üzerinde kutlanan bir etkinliktir. Her sene Mayıs ayında kutlanan bu etkinlikte sevdikleri, çocukları ve arkadaşları anne olan kişiye maddi ve manevi hediyeler alırlar.
Tabii, bankalarda tüm özel gün ve etkinliklerde çeşitli kampanyalar ve kredi imkânları sağlayarak hem müşterilerini sevindirmeye hem de kar etmeye çalışırlar. Anneler günü için de cazip kredi imkânlarını siz müşterilerine sunmuş durumdular;sms ile anneler günü kredisi


Yapı kredi Anneler Günü Kredi Nasıl Alınır?

Anneler günü ile ilgili sizlere kredi imkânı sunun ilk banka Yapı Kredi bankasıdır. Anneler günü için alacağınız kredi aslında bankaların ihtiyaç kredisi olarak isimlendirdiği kredi türüdür. Fakat özel günler bu kredilerin miktar, vade ve faiz oranlarında değişiklikler yapıldığı için müşteriler için daha avantajlı hale gelmektedirler.
Yapı Kredi’nin sizlere sunduğu Anneler Günü kredisini almanız için yapmanız gereken ise gayet kolay bir işlem. “Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazarak Yapı Kredi bankasına ait 4411’e mesaj göndermek. SMS ile başvurunuzu yaptıktan sonra sizlere en kısa sürede olumlu ya da olumsuz sonuç banka tarafından bildirilecektir.
Anneler günü için özelleştirilmiş kredi 6000 TL’dir. 36 ay vade ile geri ödenebilmektedir. Anneler günü için dosya masraflarında da indirim yapılmaktadır.SMS ile Anneler Günü Kredisi Nasıl Alınır?

Diğer Kampanyalar

Anneler günü haftası boyunca Ziraat Bankası’nın da kampanyası vardır. Kampanyanın içeriği 100 TL ve üzeri yaptığınız alışverişlerde sizlere 20 TL Combo Puan kazandırmasıdır.
Bu kampanyaya katılmak için “ANNEM (boşluk) Kart numarasının son 6 hanesi (boşluk) cep telefonu numaranızı” yazarak 4757’ye göndermeniz yeterlidir.