6 Eylül 2018 Perşembe

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

ev hanımlarına kredi

Ev hanımları için kredi fırsatı veren bankaların sunduğu finansal destekten yararlanarak avantaj sahibi olmanız için banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. 


Ev hanımlarına kredi veren bankaların kredi fırsatlarından yararlanmak için bankalar tarafından istenilen evrakları eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir.

Kredi başvurularının olumlu olması için başvuru sahiplerinin gelir belgesi oldukça önemli bir belge olmaktadır. 

Gelir belgesi beyan edemeyen ev hanımlarının kredi notlarının yüksek olması başvurularından olumlu dönüş almalarında etken olmaktadır. 

Düşük miktarlara ihtiyacı olan ev hanımlarına mikro kredi fırsatı sunan bankalardan kredinizi anında kullanabilirsiniz.
Uygun Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri İle Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 yılında belirli kriterler taşıyan hanımlara kredi fırsatı sunarak avantajlı finansal destek sağlamaktadırlar. Oldukça avantajlı seçeneklerle kredi veren bankalar şunlardır;

                      ev hanımlarına kredi veren bankalar

  • Aktifbank: 30 bin liraya kadar kredi kullanma imkânı sunan Aktifbank ’a yapacağınız kredi başvurularınızı internet üzerinden veya banka şubelerine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

  • Garanti Bankası: Kredi puanı yüksek olan ve ipotek şartlarını yerine getirebilecek olan hanımlar Garanti Bankasına kredi başvurusu yapabilirler. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi fırsatlarından yaralanmak için gerekli belgeleri tamamlayarak internet üzerinden veya şubeye giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

  • Şekerbank: Kredi puanı yüksek ve gelir belgesi olan hanımların kredi kullanmaları daha kolay olmaktadır. Ek gelir belgesi olan hanımlar gerekli durumlarda istenen kefili göstererek uygun faiz oranlı kredi fırsatından yararlanabilirler. Yüksek kredi puanı olan hanımların kredi kullanımları daha kolay olmaktadır. Kredi puanlarında sıkıntı yaşayanlar ipotek yolu ile kredi kullanma şansına sahip olabilirler.