10 Eylül 2018 Pazartesi

En Fazla Promosyon Veren Banka

Banka promosyonu, emekliye maaş ile verilen 300 ile 450 TL arasında değişen bir tutardır. Böylece en fazla verilen tutar 450 TL olarak belirlenmiş oldu. 450 TL promosyon veren iki tane banka bulunmaktadır.


En Fazla Promosyon Veren Banka Ziraat Bankası

Ziraat Bankası:

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyonu, maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma söz veren emeklilere verilmektedir. Bu işlemi yapan emeklilere en fazla 450 TL olmak şartıyla promosyon verilmektedir. Promosyon başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden, telefon bankacılığından ve SMS göndererek telefonunuzdan yapabilirsiniz. SMS başvurusu için “PRO” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazın ve 4757’ye gönderin. Örneğin; PRO 12345678912 yazmalısınız.En Fazla Promosyon Veren Banka Denizbank


Denizbank:

Denizbank da 3 yıl boyunca maaşını Denizbank’tan alacağına söz veren emeklilere promosyon vermektedir. Denizbank emekli promosyon 2018 yılında şu şekilde verilmektedir:
·         Maaşı 1000 TL’nin altında olan emekliler 300 TL,
·         Maaşı 1000 TL ile 2000 TL arasında olan emekliler 375 TL,
·         2000 TL ve üzerinde olan emekliler 450 TL promosyon almaktadır.
Denizbank promosyonlarına başvurmak için Denizbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.En Fazla Promosyon Veren Banka PTT


PTT:

Maaşını PTT’den alan emeklilere de 3 yıl kalma sözü verdikleri takdirde 450 TL’ye kadar promosyon sağlanmaktadır. Ayrıca maaşını PTT’den alanlar için özel kredi ve faiz olanakları da bulunmaktadır.
Diğer bankalarda da promosyon ödemeleri yapılmaktadır. Promosyon ödemeleri hakkında bilgi almak isteyen kişilerin bankaları ziyaret etmesi gerekmektedir.

Etiketler: en fazla promosyon veren banka, en fazla promosyon veren bankalar, promosyon veren bankalar,