23 Ağustos 2018 Perşembe

Garanti Sms İle Kredi Kartı Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların hayatına birçok kolaylık girmiştir. Finans alanında ortaya çıkan kolaylıklardan en büyüğü kredi kartı kullanımıdır.

İnsanlar kredi kartı sayesinde nakit paraları olmasa da alışveriş yapabilmekte ve istediklerini her an satın alabilmektedir. 
Satın alma sırasında taksitlendirme yapılması da kişilerin daha rahat alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır.

garanti sms ile kredi

Günümüzde bankacılık işlemi yapan neredeyse herkesin kredi kartı bulunmaktadır. 
Bu kartlar hem daha hızlı alışveriş yapılmasını sağlamakta hem de güvenilir tahsilatın gerçekleşmesine vesile olmaktadır. 
Bilindiği gibi her kredi kartının aylık bir kullanım sınırı vardır. 
Bu sınıra kredi kartı limiti denir. 
Bu limit kart kullanıcılarının kredi notuna, gelirine ve isteğine göre belirlenmektedir. 
Bu limit kart kullanıcılarının bilinçli bir şekilde alışveriş yapmasına ve kendilerini sınırlandırmalarına olanak tanımaktadır. 
Banka müşterileri istedikleri taktirde gereken şartları karşılayarak limitlerini artırabilmekte ve aylık kullanabilecekleri para miktarını artırabilmektedir. 
Bu limit artıma şartları en hafif olan bankalar arasında Garanti Bankası yer almaktadır.

garanti sms ile kredi kartı limiti yükseltme

Garanti Sms İle Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Garanti Bankası kredi kartına sahip kullanıcılarına limit artırma için birçok farklı yol sunmaktadır. Bu yollar arasında internet bankacılığı, mobil uygulama ve SMS gibi yöntemler vardır. Müşteriler tarafından en çok kullanılan ve basit gelen yöntem SMS’tir. Garanti SMS ile kredi kartı limit yükseltme için kişinin, ARTIR, istenilen limit, kredi kartının son 6 hanesi ve aylık net gelirini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a göndermesi gerekmektedir.

Etiketler: garanti sms ile kredi kartı limiti yükseltme, garanti kredi kartı limiti yükseltme, garanti sms ile kredi kartı limiti yükseltme nasıl yapılır,