31 Temmuz 2017 Pazartesi

Güncel Taksitli Nakit Avans Limitleri ve Faiz Oranları

Kredi kartı kullanan kişilerin sayısı son derece fazlayken birçok kişi nakit sıkıntısı çektiği dönemlerde kredi kartlarından nakit avans çekme seçeneğini değerlendiriyor. Ancak bu işlemlerde
kişiler yüksek faiz oranları olduğunu düşündüğünden ilk tercih olarak bu yolu kullanamasalar da son dönemde taksitli nakit avans seçeneği ile birlikte bu işlem çok daha avantajlı bir seçenek oluyor.

Akbank Axess Taksitli Nakit Avans

Akbank üyesi olan kişiler Axess kredi kartlarından taksitli nakit avans çekebilirken banka tarafından bu avanslar minimum 200 TL maksimum 15.000 TL olarak sunuluyor. Taksit seçeneği 2 ile 12 ay arasında değişim gösterirken faiz oranı olarak %1,84 belirleniyor.

Garanti Bonus Taksitli Nakit Avans

Kredi kartı olarak Garanti Bankası tarafından sunulan Bonus Kart’ı kullanan kişiler nakit avanslarını en az 500 TL en fazla 20.000 TL olarak çekebiliyorlar. Taksitler Bonus Kart için 5 aydan başlarken 12 aya kadar devam ediyor. Bu seçenekler içerisinde banka tarafından belirlenen faiz oranı %1,84 seviyesinde oluyor.

Yapı Kredi World Taksitli Nakit Avans

Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olan Yapı Kredi Bankası tarafından verilen World Card sahibi kişiler ise çok daha özgür bir biçimde taksitli nakit avans çekebilirler. %1,84 faiz oranı ile birlikte minimum 300 TL taksitli nakit avans çekme şansları olan kişiler için herhangi bir üst limit belirlenmemiştir.

İşbank Maximum Taksitli Nakit Avans

En köklü banka olma unvanını hala taşıyan İşbank %1,84 faiz oranıyla birlikte Maximum Kart kullanıcılarına 300 TL ile 15.000 TL arasında değişen miktarlarda taksitli nakit avans sunmaktadır. Bu avansları alırken kişiler 5 ile 12 ay arasında değişen miktarda taksit yaptırabilirler.

Odeabank Bank’O Taksitli Nakit Avans

Kullanıcılarına 100 TL ile 10.000 TL arasında taksitli nakit avans seçeneği sunan Odeabank faiz oranı olarak %1,84 seviyesini belirlemiştir. Bu seviyenin yanı sıra kullanıcılarına 2 ile 12 ay arasında değişen miktarlarda taksit imkânları sunmaktadır.

TEB Bonus Taksitli Nakit Avans

Türkiye Ekonomi Bankası, kullanıcıları Teb Bankası Bonus Kart ile birlikte taksitli nakit avanslarını %1,84 faiz oranı ile çekerken çekebilecekleri bedeller 250 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Bu avansların geri ödenmesinde ise 3 ile 12 ay arasında değişen taksit miktarları talep ediliyor.

Finansbank Cardfinans Taksitli Nakit Avans

Birçok kişinin ilk tercihi olan Finans bank son dönemde taksitli nakit avans seçenekleri ile de müşterilerini memnun ediyor. 6, 9 ya da 12 ay taksit imkânı sunan banka %1,84 faiz oranıyla günlük para çekme limitiniz kadar nakit avans sunuyor.

İNG Bank Bonus Taksitli Nakit Avans

Kredi kartının kullanım limiti ne kadar ise İng Bank kullanıcıları Bonus kartlarından bu meblağ kadar taksitli nakit avans çekebiliyor. Çektikleri bu bedeli %1.84 faiz oranıyla 2 ay ile 12 ay arasında ödemesi gerekiyor.

Vakıf Bank World Taksitli Nakit Avans

Eğer Vakıf Bank kullanıcısı iseniz 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksit sayıları ile birlikte nakit avans çekebilirsiniz. Bu işlemlerde %1,84 faiz oranı belirlenirken 250 TL ile 10.000 TL arasında değişen miktarlarda nakit avans seçeneği sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans

Taksitli nakit avans işlemlerinde en düşük faizi Ziraat Bankası sunmaktadır. Bu aşamada bankadan 2 ay ile 12 arasında değişen sürelerde 100 TL ile 10.000 TL arasında değişen miktarlar %1,65 faiz oranı ile sunulmaktadır.