13 Haziran 2017 Salı

Havale & Eft Ücreti (Masrafı) Almayan Bankalar

Bankalar arası eft işlemlerinde veya bankalar içi havale işlemlerinde bazen hesabımızda yeteri kadar miktar olmayınca para transferini tam gerçekleştiremiyoruz ve banka kullanıcıları bu yüzden havale veya eft ücreti almayan bankaları genelde tercih etmektedir bugün sizlere kesinti yapmayan ve çalıştığım iki banka hakkında bilgi vereceğim.


Aşağıdaki iki banka ile çalışmıyorsanız lütfen aktif olarak kullandığınız bankanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek çeşitli banka ürünlerinden faydandığınızda havale & eft ücretleri kaldırılabiliyor Yapı Kredi bankasından otomatik ödeme talimatları vermeniz karşılığında bu tür ücretleri belirli bir süre kaldırıyor bilmenizde fayda var diye düşündüm.

"Aklınıza takılan sorular olursa lütfen yorum bırakınız en kısa süre içeresinde cevaplandırmaya çalışacağım."

Garanti One Mobil Uygulaması İle Havale Eft İşlemleri Ücretsiz!

Garanti One mobil uygulaması ile genç yaş grubuna özel fırsatlar sunmaktadır bunun en başında para transfer işlemlerinde (havale & eft) hiç bir şekilde masraf alınmamaktadır ama bu hizmetden faydana bilmek için 18-25 yaş arasında olmanız gerekmektedir. Lütfen google play stroe veya apple storeden "Garanti One" olarak uygulamayı aratınız. Ayrıca Garanti One çeşitli firmaların hediye çekleri indirimli alışveriş fırsatlarını sunmaktadır.Enpara.Com İle Havale & Eft Masrafı Yok!

Bilindiği üzere Enpara QNB FinansBank tarafından hizmete sunulmuş şubesiz bankacılık olarak adlandırılmaktadır. Enpara müşterileri hiç bir şekilde eft veya havale ücreti ödemezler. Bazı kullanıcılar peki şubesi yoksa nasıl banka diye sorabilir bunun cevabı çok basit Enpara aslında özel geliştirilmiş bir İnternet Şubesi ürünüdür aslında QNB FinansBanka'a bağlısınız. Müşteri hizmetleri ve alt yapısıyla dijital bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. "Enpara.com'a kayıt olarak kullanmaya başlaya bilirsiniz." Dilerseniz Enpara Kredi Kartı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz tıklamanız yeterlidir.