Faturalı Hatlara Nakit Kredi Veren Kuruluşlar


Merhabalar yakın zamanda kurulan ve faturalı hatlara nakit kredi veren firmalar boy göstermektedir, bu makaleyi okuyan ziyaretçilerimiz gibi bir çok kişide
arama motorlarına faturalı hatta kredi şeklinde sorgular yapmaktadır. Bugün bende sizler için bu firmaları ve çalışma yöntemlerini araştırdım söylenene göre 1.000 TL ile 6.000 TL arasında faturalı hat kullanan kişilere kredi imkanı sağlıyorlar daha doğrusu danışmanlık hizmeti vererek doğru bir yönlendirme ile kişiye nakit para imkanı sağlıyorlar.Faturalı Hattım Üzerinden Nakit Kredi Nasıl Alırım?

İş bu noktaya geldiyse eğer durumunuzda acil demektir, faturalı hattınızın üzerine kredi almanın tek yolu vardır oda avea, turkcell, ttnet, vodafone ve türktelekom mağazalarından faturalı hattınızın üzerine yüksek model bir cep telefonunu taksitle almak ve aldığınız cep telefonunu internet üzerinden veya her hangi bir cep telefonu mağazasına kutusu açılmamış şekilde geri satmaktır.

Türktelekom Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Türktelekom faturalı hat sahipleri son 6 ay faturalarını düzenli yatırıyorlarsa eğer istediği marka cep telefonunu türktelekom bayilerinden faturalı hattının üzerine tanımlatarak taksitle satın alabilirler. Bu mantıkla beraber faturalı hatta nakit kredi çekmiş olursunuz.

Iphone 8 Plus 256GB Cep telefonunun örnek taksit hesaplaması;

Taahhüt Süresi       Aylık Taksiti
24 AY                        277 TL
36 AY                        205 TL

Turkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Turkcell faturalı hat kullanıcıları nakit krediyi direk alamazlar dolasıyla turkcell operatöründen faturalı hatlarının üzerine pahalı bir cep telefonunu taksitle satın alma işleminden sonra cihazı diledikleri yerde bozdurarak nakit kredi almış olurlar.
Turkcell Iphone 8 64GB Cep Telefonun örnek taksit hesaplaması:
Vade: 24 Ay
Aylık Taksit: 139.38 TL
Toplam Tutar: 4.139 TLVodafone Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Vodafone faturalı hat sahiplerine taksitle cep telefonu vermektedir bu cep telefonu alıp kullanmak yerine satabilirsiniz dolasıyla acil nakit para ihtiyacınız varsa bu yöntemle 5.000 - 6.000 TL gibi bir nakit para elinize geçmiş olur.

Vodafone Iphone 7 Plus 256GB Cep Telefonun örnek taksit hesaplaması:

Vade: 24 Ay
Aylık Taksit: 285.00 TL
Toplam Tutar: 6.840.00 TL

Faturalı Hatta Banka Kredi Verirmi?

Bildiğiniz gibi bankalar hiç bir şekilde faturalı hat kullananlara kredi vermez böyle bir çalışma sistemleri yoktur. Bankalardan kredi çekmek için sicilinizin düzgün olması ve aylık düzenli olarak bir maaş almanız gerekmektedir.

Faturalı Hattımın Üzerine Cihaz Alıp Bozdurmak Yasalmı?

Cihaz taksitlerini ödediğiniz sürece yasal bir sorun teşkil etmez sonuçta cihazı alıp kullanmakta sizin elinizde, hediye etmekte veya nakit ihtiyacınız varsa bozdurmakta sizin elinizde. Cihaz kampanyasınından yararlanarak aldığınız cep telefonun ilk taksidini ödemezseniz dolandırıcılık suçlamasıyla yüz yüze kalabilirsiniz, taksitlerinizi zamanında ödemenizi tavsiye ederiz.

Faturalı Hat Üzerine Nakit Kredi Veren Firmalar

Acil nakit ihtiyacınız varsa ve kredi notunuz düşükse düzensiz bir işte çalışıyorssanız, kefilde bulamıyorsanız 6.000 TL'ye kadar nakit kredinizi aşağıdaki firmalar size temin etmektedir bunun için aradıkları şartların en önemlisi Faturalı Hat kullanmanızdır. Peki hangi hatlara kredi veriyorlar derseniz; Türktelekom, Turkcell, Vodafone ve TTnet gibi operatörlerden hattınızın olması yeterlidir, diğer tüm detayları öğrenmek için aşağıdaki numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul : 0212 914 10 14
Ankara: 0312 433 97 95
İzmir :0232 332 09 10
Adana:
0322 277 08 23
Antalya:  0242 273 76 15

Smsilekredi.com Yasal Uyarı:
Makalemizdeki yönlendirmeler ve talimatlar tamamen bu danışmanlık hizmetini sağlayan firmaların kaynaklarından alınarak sizlere araştırma sonucu olarak hazırlanmış bir makaledir.

Etiketler: faturalı hatta kredi, faturalı hatlara nakit kredi, faturalı hatta kredi veren yerler.

Google+ ile Paylaş

7 yorum:

 1. Benim adım Bayan Ebru Aydoğdu. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 150,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 150.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

  Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Ebru Aydoğdu'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin. E-posta yoluyla iletişim kurun: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  Ebru Aydoğdu

  Borcumu nasıl kazandığımı gösteren tanıklık.

  YanıtlaSil
 2. ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane idaresi tarafından internete nasıl iş yaptığımızı ilan etmem ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladım. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. her çeşit krediler

  Minimum 10,000,00 Euro'dan 10 milyon Euro'ya

  Ve düşük bir faiz oranıyla% 2

  Kredi Vade: İhtiyacınız olan kredi miktarına bağlı olarak azami 25 yıl.

  müşteriler 18 yaşın üstünde olmalı

  Bu kredi işlemi, ciddi müşteriler için% 100 garanti

  Kredi hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize e-posta yoluyla ulaşın: ajilfinancialsloans@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. taksitli nakit avans kredi çekin kendinizi boşuna yormayın

  YanıtlaSil
 5. Şirketime finansman açısından iyi bir güvenilirlik kaydı veren herkese teşekkürler. Amacımız,% 3'lük düşük faiz oranındaki paraya sahip insanlara yardım etmektir.


  Acilen kredi / paraya ihtiyacınız var mı? Artık kredi almak için doğru yer olduğundan endişelenmeyin. Herhangi bir türde kredi fonuna ihtiyaç duyan herkesi bilgilendirmek için bu aracı kullanmak istiyorum, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: allstatefinanceloancompany@gmail.com.
  Teşekkürler
  Erken cevabınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
 6. Şirketime finansman açısından iyi bir güvenilirlik kaydı veren herkese teşekkürler. Amacımız,% 3'lük düşük faiz oranındaki paraya sahip insanlara yardım etmektir.


  Acilen kredi / paraya ihtiyacınız var mı? Artık kredi almak için doğru yer olduğundan endişelenmeyin. Herhangi bir türde kredi fonuna ihtiyaç duyan herkesi bilgilendirmek için bu aracı kullanmak istiyorum, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: allstatefinanceloancompany@gmail.com.
  Teşekkürler
  Erken cevabınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
 7. yazı için teşekkür ederim. ben de kredi almak istiyorum

  YanıtlaSil