CEPTETEB Dosya Masrafsız Kredisi Nedir?


CEBTETEB, ihtiyaç duyulması halinde, mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlerin yanına gelerek sunulan bir kredi şeklidir.
İstemiş olduğunuz her ortam içerisinden rahatlıkla sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi başvuru süreci takip edilirken, aynı zamanda kredi onaylanmasından sonraki süreçte de herhangi bir banka şubesine gidilmeye gerek duymadan kullanabileceğiniz kredidir. Mobil uygulama, internet şubesi yada cepteteb.com.tr adresi üzerinden kolay şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz. 1.000 TL ile 30.000 TL arasındaki dilediğiniz miktarda sizlerde kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Başvuru onaylanma süreci formu doldurduğunuz andan itibaren başladığı gibi, sonuçlandırma işlemi ise 3 dakika süre içerisinde cep formu doldururken bildirmiş olduğunuz cep telefonuna iletilir. Ek belge istenmesi durumunda, bankaya belgeyi ulaştırmanızı takip eden ilk iş günü sonuna kadar sonuçlandırılır.


CEPTETEB 10.000 TL Örnek Kredi Hesaplama

Cepteteb 10.000 TL ihtiyaç kredisinin örnek hesaplanmasını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Aylık Akdi Faiz Oranı: %1.39
Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı: 12.216,83 TL
Aylık Taksit Tutarı: 509,04 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 0,00 TL
Sigorta Masrafı: 169,11 TL
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı: % 21,9580
Toplam Masraf : 169,11 TL


Kampanya Ne Zaman Bitiyor ?

CEBTETEB herhangi bir kampanya kapsamında verilen bir kredi değildir. Bundan dolayı da katılım süresi yoktur. Ancak mevcut banka gerek görülmesi durumunda değişiklik yapabilme hakkına da sahiptir.

Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim ?

Eğer ki kredi notunuzun düşük olduğundan endişe ediyorsanız, hemen 5 TL gibi bir ücret karşılığında size en yakın olan kurumdan ya da Findeks.com’ da öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Merak edilen diğer bir konuya açıklık getirmek gerekir ise, ihtiyaç kredisi ile tüketici kredisi arasında herhangi bir fark yoktur. Temelinde her ikisi de 48 ay vadelere kadar dayanan bankalar tarafından kullandırılan kredilerdir.

Cepteteb İhtiyaç Kredisine Sms İle Başvuru Yapabilirmiyim?

Cepteteb, Teb bankasının ayrı bir ürünü olduğu için sadece www.cepteteb.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz, dilerseniz teb bankası sms ile kredi başvuru makalemizi okuyabilirsiniz.

Etiketler: cepteteb kredi başvuru, cepteteb kredi faiz oranı, cepteteb kredi nedir.

Google+ ile Paylaş

1 yorum:

 1. Merhaba,
  Ben EVA PEDRO, hayat fırsatları için kredi sağlayan özel bir borç vericisiyim. Borcunuzu temizlemek için acil bir krediniz mi var yoksa işinizi geliştirmek için bir sermaye kredisine mi ihtiyacınız var? diğer bankalar ve finansal kuruluşlar tarafından reddedildi mi? Birleşim ya da randevu sözü vermek için bir krediye ihtiyacınız var mı? artık finansal problemlerinizi geçmişe dönüştürmek için buradayız. Mali yardıma ihtiyacı olan, kredisi kötü olan ya da faturaları ödemek için para isteyen, tüccarın% 2'lik fayda düzeyinde bembeyaz görünmesini sağlayan kişilere para ödünç veriyoruz.
  Bu aracı kullanarak bize güvenilir ve yararlı yardımlar verdiğimizi ve size bir kredi teklif etmeye hazır olduğumuzu bildirmek isterim. E-mel bize: evapedro51@gmail.com tüm ihtiyacınız olan bilgi aşağıdaki biçimde bilgilerinizdendir

  MAL BÜYÜKLÜĞÜ
  1) Tam Adı:
  2) Ülke:
  3) Adres:
  4) Jantina:
  5) Davranış Durumu:
  6) Meslek:
  7) Telefon Numarası:
  8) İşyerindeki meslekler:
  9) Aylık gelir:
  10) Gereken Kredi Miktarı:
  11) Borç verme süresi:
  12) Kredi Hedefleri:
  13) Din:
  14) Daha önce başvurmuştunuz mu:
  15) Doğum tarihi:
  16) İngilizce konuşuyor musunuz?

  Şimdiki kişisel mali durumunuzu dikkate alarak ve sonra da kredi tutarınızı uygun bir şekilde ayarlayarak, ne zaman geri ödeme yapabileceğinizi belirlemek için her zaman elimizden geleni yapacağız. E-mel evapedro51@gmail.com
  Saygılarımızla
  EVA PEDRO

  YanıtlaSil