Odeabank Sms İle İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?


Odeabank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Odeabank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak edenler için öncelikle, Türkiye'nin en yeni bankaları arasında yer alan Odeabank, düzenlediği kampanyalar ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmada etkin bir rol oynamaktadır.
Diğer taraftan Odeabank, kredi kampanyaları ile de ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Şu an için şube sayısının yeterli sayıda olmaması nedeni ile interneti aktif olarak kullanmaya çalışan bankanın aynı zamanda 8444 SMS Servisi hizmeti ile de müşterilerine uygun fiyatlarda ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırdığı bilinmektedir.

Bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin öncelikle yapması gereken, farklı platformlarda Odeabank sms ile kredi başvurusu 2017 yılı konusu hakkında yeterince araştırma yapmalarıdır. Bankadan kredi kullanan kişiler, kredi başvurusunda bulunacaklara platformlarda yardımcı olabilmektedir.

Odeabank 8444'e Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunan kişilerin bilmesi gereken önemli husus, bankanın kredinin talep edilmesi durumunda kredinin bankamatik kartına yüklenerek kişinin bulunduğu adrese ulaştırılmasıdır.Sms ile kredi başvurusunda 1.000 ila 25.000 TL arasında başvuru yapabilirsiniz.

"Odeabank SMS kredi başvurusu için noktalama işaretleri kullanılmaksızın KREDIM bir boşluk T.C. Kimlik Numarası yazılarak 8444 numarasına gönderilmesi de yeterli olmaktadır."

 Hatalı mesaj gönderdiniz yanıtı alırsanız KREDIM yerine NAKIT yazınız ve tekrar gönderiniz.

Örnek Sms;
Kime: 8444
Mesaj: NAKIT 12384728191(T.C. Kimlik)

Yazımızdaki görselde'de örnek mesaj formatı paylaşılmıştır.

Yollanan mesajın ardından kısa bir süre içinde Odeabank kredi başvuru sonucu kişinin cep telefon numarasına gönderilerek olup kredi onayı verilmesi durumunda kişiler kredi kullanımına erişebileceklerdir.

Odeabank Kredi Başvuru Süreci

Odeabank'tan kredi başvurusu yapmaya karar veren kullanıcıların öncelikle bankanın internet sitesine girerek başvuru formu doldurmaları ya da Odeabank SMS kredi başvuru süreci içinde tek bir mesaj gönderilmesi kredi başvurusu için yeterli olmaktadır. Kullanıcıların internet üzerinden ya da kısa mesaj ile gönderdikleri kredi başvurularının sonuçları çok kısa süre içinde banka tarafından onaylanmaktadır. Kredi onayı alan kişilerin kredilerini Odeabank şube veya şubeleri ya da PTT şubesi veya şubeleri üzerinden kullanabilme seçeneklerine sahiptirler. Bulunduğu ilde Odeabank şubesi olmayan ya da şubeye uzak olan kişilerin daha rahat koşullarda krediye ulaşmaları sağlanmaktadır.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Örnek Hesaplamalar

Hesaplamalar 28.09.2017 tarihinde odeabank.com.tr hesaplama aracı kullanarak alınmıştır.

10.000 TL 24 Ay vadeli ihtiyaç kredisinin örnek hesaplaması;

Aylık Faiz Oranı: % 1,55
Kredi Tutarı: 10.000 TL
Aylık Taksit Tutarı: 520,36 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 12.488,67 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 52,50 TL
Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti: 83 TL
Toplam Masraf: 135,50 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı: % 1,9062
Yıllık Efektif Faiz Oranı: % 25,4309

20.000 TL 48 Ay vadeli ihtiyaç kredisinin örnek hesaplaması;
Aylık Faiz Oranı: % 1,55
Kredi Tutarı: 20.000 TL
Aylık Taksit Tutarı: 633,60 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 30.412,94 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 105 TL
Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti: 83 TL
Toplam Masraf: 188 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı: % 1,8856
Yıllık Efektif Faiz Oranı: % 25,1270


Bireysel Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Bireysel kredi başvuru yapacak kişilerin kredi başvurularında "Maaş Bodrosu, Nufus Cüzdanı, İkametgah Belgesi" gibi gerekli belgeleri de yanında bulundurmaları gerekmektedir.
Kişilerin bu hususta hassas davranmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış yapılan işlemler ile alınan her olumsuz cevabın kredi notunu olumsuz etkileyeceği unutulmamalıdır. Bu yüzden kullanıcıların kredi başvurusunda güvendikleri bankalara yönelmeleri büyük önem taşımaktadır.

Etiketler: odeabank sms ile kredi, odeabank sms ile kredi başvuru

Google+ ile Paylaş

23 yorum:

 1. odeabanka sms ile kredi başvurum olumlu sonuçladı şubeye kadar yorulmadığım için mutluyum valla :)

  YanıtlaSil
 2. kredim dün hesabıma anında geçti teşekkür ederim şubeye kadar yorulmama engel oldunuz :)

  YanıtlaSil
 3. sms ile kredi başvurusu yaptım 6.000 TL ön onaylı kredinizi almak için şubeye davet ettiler ne yapmam gerek?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle hayırlı olsun diyelim "Maaş Bodronuzu, Kimliğiniz ve İkametgah" belgelerinizi yanınıza alarak şubeye gidiniz büyük ihtimal evraklarınız sisteme girilince kredinizi direk alırsınız.

   Sil
 4. 9.000 TL sms ile başvuru yaptım onayladı

  YanıtlaSil
 5. 10.000 TL sms ile başvurum onaylandı çoooook teşekkürler

  YanıtlaSil
 6. odeabank sms ile kredi başvurusu yaptım 5.000 TL bugün pazar olduğu için krediniz ön onaydan geçmiştir şubelerimize sizi davet ediyoruz gibi mesaj geldi gidince çekebilirmiyim?

  YanıtlaSil
 7. 8444'e kısa mesaj yolladım cevap bekliyorum umarım kredim onaylanır <3

  YanıtlaSil
 8. odeabank gerçekten süper bir banka sms ile kredi başvurusu hemen aradılar sağolsunlar daha önce hesabım olduğu için kredim hemen hesabıma aktarıldı.

  YanıtlaSil
 9. findeks kredi notum 1400 küsür odeabank sms ile kredi başvurusu yapsam onay alırmıyım sizce 1 adet kredi kartı kullanıyorum düzenli ödemekteyim çekmek istediğim kredi tutarı 15.000 TL cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar öncelikle kredi notunuz 1.100 üstü olduğu için şanslısınız ve kredi kartınızıda düzenli ödediğiniz için odeabank'a sms ile kredi başvurusu yaptığınız taktirde olumlu sonuç alacaksınız onay mesajından sonra odeabank şubelerine giderek kredinizi alabilirsiniz iyi günler.

   Sil
 10. aklıma takılan bir soru var paylaşmış olduğunuz faiz oranları odeabank sms ile kredi alanlar içinmi geçerli?

  YanıtlaSil
 11. odeabank müşterisyim sms ile kredi başvuru yaparsam onaylanırsa vadesiz hesabıma hafta sonu yatırırlarmı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. odeabank müşterisi olduğunuz için krediniz vadesiz hesabınıza onaylandığı taktirde yatacaktır.

   Sil
 12. Kişisel ya da işletme kredisine mi ihtiyacınız var? şimdi bize e-posta gönder fundingplc@gmail.com

  YanıtlaSil
 13. Herhangi bir finansal problemin var mi? Borcunuzu temizlemek ve isinize geri dönmek için hizli bir krediye ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse kredi basvurusu hakkinda daha fazla ayrinti için bize tekrar ulasin. sadece bu e-postada bize ulasin ===> tiffanyperioloancompany@gmail.com

  YanıtlaSil
 14. Bilgiler için teşekkürler. Eklemek istedim. Odeabank sms ile kredi başvuruları için bu bağlantıyı da kullanabilirler: odeabank sms kredi

  YanıtlaSil
 15. 2018'de bir iş kurmak veya işinizi desteklemek için acil bir kredi ister misiniz?
  Yanlış yerlerde borç aramış mısınız? Aramanız artık güvenilir bir kredi şirketi Güven Fonu Kredi Şirketi bulduk, biz 3000 $ ile 100.000.000 $ arasında değişen herhangi bir miktarı% 3'lük bir oranla bugün bize ulaşın.
  Yönetmen: ADAMS BALYN
  E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Yanıtınızı bekliyoruz
  Mutlu Yıllar.

  YanıtlaSil
 16. 2018'de bir iş kurmak veya işinizi desteklemek için acil bir kredi ister misiniz?
  Yanlış yerlerde borç aramış mısınız? Aramanız artık güvenilir bir kredi şirketi Güven Fonu Kredi Şirketi bulduk, biz 3000 $ ile 100.000.000 $ arasında değişen herhangi bir miktarı% 3'lük bir oranla bugün bize ulaşın.
  Yönetmen: ADAMS BALYN
  E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Yanıtınızı bekliyoruz
  Mutlu Yıllar.

  YanıtlaSil
 17. WIN TRUST MORTGAGES
  Bir iş kurmak veya faturalarınızı ödemek için bir Krediye ihtiyacınız var mı? Krediyi% 2 Faiz Oranı ile veriyoruz, - 1,000,00 $ ila 90,000,000.00 arasında bir miktar.
  - Geri ödeme süresi seçimi: en fazla 40 yıl.
  - Yıllık geri ödeme oranı% 2 faiz.
  E-POSTA ADRESİ ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]

  YanıtlaSil

 18. Acil bir paraya ihtiyacınız varsa veya bir miktar maddi yardıma ihtiyacınız varsa, evet ise, o zaman zaten nakit yüklü bir ana kart almanızı isterim, bu kartla günlük 3000 $ 'a erişebilirsiniz. Bu kartı almak için sadece iletişim kurun: ks5186846@gmail.com veya bir mesaj gönderin

  YanıtlaSil
 19. Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Herhangi bir finansal karışıklık içinde misiniz veya kendi işinizi kurmak için paraya ihtiyacınız var mı? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli bir işletme kurmak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Düşük bir kredi puanınız var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? Gerçekten güvenilir bir kredi firmasından 1000 $ - 10.000.000 $ alabileceğiniz güvenilir bir kredi firması alabilirsiniz, bu tanınmış bir kredi firması bugün bize ulaşınE-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com

  ADAMS BALYN
  Güven Fonu Kredisi
  CEO
  Tel .: + 16265388288
  E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Web sitesi: trustfund.wordpress.com

  YanıtlaSil
 20. Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Herhangi bir finansal karışıklık içinde misiniz veya kendi işinizi kurmak için paraya ihtiyacınız var mı? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli bir işletme kurmak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Düşük bir kredi puanınız var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? Gerçekten güvenilir bir kredi firmasından 1000 $ - 10.000.000 $ alabileceğiniz güvenilir bir kredi firması alabilirsiniz, bu tanınmış bir kredi firması bugün bize ulaşınE-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com

  ADAMS BALYN
  Güven Fonu Kredisi
  CEO
  Tel .: + 16265388288
  E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Web sitesi: trustfund.wordpress.com

  YanıtlaSil